Yaşam’da yeni bir dönüm noktası

A milestone in Life

Eczacıbaşı Topluluğu’nun kurumsal dergisi Yaşam’ın, 20 yılı aşan yayın hayatına yeni bir dijital ortamda ve kamuoyuna açık olarak devam edecek olmasının heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Topluluğumuzun değerleri ve öncelikleri ışığında, ana faaliyet alanlarımız ile kültür-sanat, eğitim, bilim, spor ve bilişim odaklı toplumsal sorumluluk çalışmalarımızı tüm Eczacıbaşılılar ve iş ortaklarımız ile paylaştığımız Yaşam, insan odaklı yayıncılık yaklaşımını yeni mecrasında da sürdürüyor. Dijital dünyanın sunduğu fırsatlar çerçevesinde tüm sosyal paydaşlarımız ile daha hızlı, daha kolay ve daha sık buluşacağız. Her an değişen ve dönüşen gündem ve içerik dünyasıyla uyumlu olarak, dijital etkileşim platformlarında Eczacıbaşı Topluluğu’nun çağdaş, kaliteli ve sağlıklı yaşama yönelik çalışmalarını daha geniş bir kitle ile paylaşabileceğiz.

Yeni dijital ortamımızda yayınladığımız ilk sayımızda, çok uluslu, çok kültürlü ve yurt dışında da güçlü bir pazar oyuncusu olarak, Eczacıbaşı Topluluğu’nun uluslararasılaşma yolculuğunu sizlerle buluşturuyoruz.

İş alanlarımızdaki yurt dışı atılımların milatlarından, markalarımızın bugün uluslararası pazarlarda edindiği yere, Topluluğun ekonomik değer yaratmanın yanında çevresel sürdürülebilirlik alanındaki yaklaşımı ve öne çıkan sürdürülebilirlik projelerinden, Türkiye kültür-sanat ve spor ekosisteminin uluslararasılaşmasına yönelik çabalarına uzanan dopdolu bir Yaşam sizlerle...

Keyifli okumalar dileriz.

Sevgi ve saygılarımızla,

İlkay Yıldırım Akalın

Eczacıbaşı Holding Kurumsal İletişim Direktörü

We're very excited that Life, the Eczacıbaşı Group's corporate magazine, will continue its 20-plus publishing life in a new digital format open to the general public.

Life is where we share the Eczacıbaşı Group's values and priorities, business developments, and corporate social responsibility activities with employees and other stakeholders. Now, thanks to the opportunities offered by digital technologies, we're able to expand our people-centered publishing tradition in a new channel where we can meet and interact with all our stakeholders more easily and frequently and communicate our efforts to promote modern, high quality and healthy living to many more people.

In this first digital issue, we're delighted to introduce you to the journey the Eczacıbaşı Group has taken over the course of almost 80 years to become the multinational, multicultural player it is today. We talk about our business fields, our exports and investments abroad, the position of our brands in key markets, our sustainability approach and numerous contributions to culture and the arts, sports, education, and much more.

I hope that you'll enjoy reading this new and full version of Life.

Warm regards,

İlkay Yıldırım Akalın

Director of Corporate Communications, Eczacıbaşı Holding